null

 

2010 Yılında kurulan Miray Yapım Prodüksiyon, Fotoğraf ve Video konularında her biri alanında profesyonel ve yaratıcı ekibi ile kişiye özel tasarladığı özgün düğün hikayesi, save the date, düğün dış çekim albüm çekimlerinin yanı sıra studio, greenbox hizmetleri ile de tercih edilen bir işletme olmuştur.

Kurumsal müşterilerimiz ile prodüksiyon, stüdyo çekimleri, reklam, tanıtım, ürün, katalog çekimleri ile birlikte tüm yurtiçi yurtdışı özel davet, fuar ve organizasyon ve etkinliklerinde başarılı çalışmalara imza atmış, kendini geliştiren uzman kadrosu ve teknolojik altyapısı ile yeni trendleri takip etmiş, müşterileri ile uyum içerisinde çalışmaya devam etmiştir.

Fotoğraf ve Video konularında Alternatif Fikirler üzerine kurulan hizmet anlayışımız ile farklı noktalarda fark yaratmayı hedeflemekteyiz.

Hedeflerimizin temelinde İstanbul’da fotoğraf ve video destekli Reklam, Tanıtım lideri olarak müşterilerimize nerede olurlarsa olsunlar, en iyi hizmeti en uygun fiyat ile ulaştırmak için çalışıyor olacağız.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.